Asım Yıldırım: Güneydoğu Anadolu’daki kendi belediye başkan adaylarını, kazanamayacak isimlerden seçtiler.

210520131057146736852

Asım Yıldırım
Örgüüüt” “çeteeee” “haşhaşileeeer” “ananaaaas” “indekileeeer” diyenler bakın neleri görmemizi engelliyor ey milletim: Gözden kaçırılanlar:

a) Güneydoğu Anadolu’da KCK’nın PKK’nın istediği oluyor. Paralel devlet orda kuruluyor.
b) Güneydoğu Anadolu’daki kendi belediye başkan adaylarını, kazanamayacak isimlerden seçtiler.
c) Ülkeye ilk 2 dönemde özelleştirmelerle giren sıcak para ve değerli madenlerin ihracı (bunun nasıl olduğunu da R.Zerrab örneğiyle gördük) durdu.
ç) Bölgede yürütülen politika iflas etti ve hiç dost komşumuz kalmadı (İran yeter diyorsanız sustum)
d) İran’ın yüzyıllardır hem Anadolu insanına hem İslam’a verdiği zararları görmezden gelip, onlarla sarmaş dolaş olup, ülkeyi İranlıların Cennetine çevirdiler.
e) Mütekabiliyet esasını hiçe sayıp, İran’dan binlerce öğrencinin(!) Türkiye’ye gelmesinin önünü açtılar. Doktor-hemşire konusunu da unutmayın.
f) Mütekabiliyet esasını hiçe sayıp, İran’ın Van’da üniversite kurması için her türlü desteği ve zemini sağladılar.
g) İlahiyat Fakülteleri’ne dağıtılan İranlı öğrencilerin, milletimizin çocuklarını mut’a nikahı ile kafa kola almasının önünü açtılar.
ğ) Mısır’da İhvan’a “yürüyün biz arkanızdayız” diyenler bugün hiç İhvan’ın adını bile anmıyor. 4 parmak göstererek bu işlerin yürümediği ortaya çıktı.
h) Somali’ye çıkarma(!) yapmışlar ve ülkenin içişlerine karışarak, bu ülkede istenmeyen ülke olarak görülmemize zemin hazırlamışlardır.
ı) Terörist İsrail’in Mavi Marmara’da katlettiği kardeşlerimizin, İsrail’e tazminat davası açması engellendi.
i) Mavi Marmara’yı, katliam olma ihtimalini bile bile saldılar ama önce kendi adamlarını indirttiler, olan masum kardeşlerimize oldu.
j) Suriye’deki katliamın en büyük destekçisi olan İran’a en büyük dost, Tahran’ı “ikinci ev” olarak gördüler.
k) Suriye’de Esed’le bütün bağları kopararak, komşu ülkedeki istikrarsızlığı ve katliamı engelleyebilecekken, bu tavırla çanak tuttular.
l) Büyük Ortadoğu Projesinin eşbaşkanı olarak, asıl vazifenin ne olduğunu hiç açıklamadılar.
m) AB kriterlerini yerleştirmek, geliştirmek ve ülkeye gerçekten özgürlük ve demokrasiyi getirmek varken ağırdan aldılar. “Sizi bundan kim alıkoydu” sorusuna cevap veremediler.
n) Anayasa sözü verdiler ama yerine getirmediler. Daha ilk baştaki kararla bu işin olamayacağını gösterdiler. Sonunda, masadan ilk kalkan yine kendileri oldu. 
o) İnkar edemedikleri yolsuzluk ve rüşvetten dolayı 4 bakanı görevden aldılar. Rüşvet/yolsuzlukYOKTUR DİYEMEDİLER 

ö) Usülsüz bir şekilde arsaları/arazilari/ormanları nasıl imara açtıklarını görmek lazım.
p) Cemaat’i kötülemek için ne zamandan beri, birçok olayla Cemaat’in adını nasıl öne sürdüler.
r) Yola beraber çıktıkları İ.Naim Şahin’in açıklamalarındaki gerçekleri itibarsızlaştırma yöntemiyle örtmeye çalıştılar.
s) Partiden istifa eden milletvekillerinin, Cemaat’in emriyle istifa ettiklerini uydurup, onların söyledikleri gerçekleri örtme gayretine girdi.

Hâsılî; AKP hükûmetlerinin vatana millete olan hizmetlerini hiç inkar etmedik, aksine desteklediğimizi de ispatladık. Alkışladık.

Yanlışlarını dile getirmek de hakkımız, ki bunun bir başka örneği 2005’te çıkarılmak istenen Terörle Mücadele Kanunu’yla ilgili duruşumuzdu.

Dün destek verirken, nasıl örgüt değildiysek, bugün de örgüt değiliz.

Hizmet’in vatana millete ve İslam dinine bir tane ihanetini gösteremezler.

Hocaefendi’nin Türkiye sevdasını, millet sevgisini ve İslam’a hizmet düşüncesinin enginliğini, paralarla uğraşanlar anlayamaz.
Biz (Cemaat’in gönüldaşları olarak) Hocaefendi’nin bize yanlış rehberlik etmediğine şahidiz hamd olsun…

 

Top