Habertürk Ana Haber Balçiçek İlter’e emanet

BALÇİÇEK

BALÇİÇEK HAFTAYA EKRANA ÇIKIYOR

Erhan Çelik’in teklifini kabul eden Balçiçek İlter halen Habertürk’te Çelik’le toplantı halinde. Balçiçek İlter’in bir hafta içerisinde, ana haber bülteni ile Habertürk ekranlarında olması bekleniyor.

ANA HABERE YENİDEN HAYAT GELECEK

Mehmet Ali Brand, ana haber bültenlerine farklı bir soluk getirmişti. Önüne konulan haberi okumaktan ziyade haberi anlatmayı tercih eden Birand’la ana haber sunumunda yeni bir tarz oluşmuştu. Çok sayıda spiker de, tarzı ile izleyenleri ekrana kilitleyen Birand’ın yolundan gitti. Birand’ın vefatı ile birlikte spikerlikte eski usule dönüldüğü, Birand geleneğinin öldüğü söyleniyordu. Ancak o gelenek bundan sonra Habertürk ekranlarında, Balçiçek İlter ile yeniden hayat bulacak gibi duruyor.

EKRANLARIN EN İYİ SORU SORANLARINDAN

Balçiçek İlter uzunca bir süredir Habertürk ekranlarında izleyiciyle buluşan bir isim. “Söz Sende” programıyla toplumun her kesiminden insana söz hakkı tanıyıp, her soruyu hiç çekinmeden soran Balçiçek İlter ana habere yeni bir soluk getirecek.

ERHAN ÇELİK FARKINI KONUŞTURUYOR

Habertürk’ün başına getirilen Erhan Çelik, Balçiçek İlter hamlesiyle ne kadar doğru yolda ilerlediğinin ilk adımını attı. Erhan Çelik’in, haber kanalları arasındaki yarışta Habertürk’ü çok daha öne çıkan bir marka yapmak için gece-gündüz çalışmalar ve peşpeşe toplantılar düzenlediği gelen bilgiler arasında..

 

Top