Siyonizm, Holokostu Türkiye’de ders kitaplarına sokmak istiyor

siyonizmm

Milli Gazete muhabiri Mustafa Kılıç, “Siyonist İsrail’in planladığı Ders: Siyonizm, Konu: Holokost” içerikli haberi büyük ses getirdi. Fars Haber Ajansı’na Kılıç, önemli açıklamalarda bulundu…

Milli Gazete muhabiri Mustafa Kılıç, “Siyonist İsrail’in planladığı Ders: Siyonizm, Konu: Holokost” konulu gündeme bomba gibi düşen haberi büyük ses getirdi. Konu ile ilgili Fars Haber Ajansı’na konuşan Kılıç, “Siyonizm, Holokostu Türkiye’de ders kitaplarına sokmak istiyor. “Eğer böyle bir şey gerçekleşirse önce Allah’a sonra da İslam’a ve mazlum Filistin halkına büyük hakaret olur” dedi.

Milli Gazete muhabiri Mustafa Kılıç, Fars Haber Ajansına Türkiye’de Siyonist İsrail’in planladığı Ders: Siyonizm, Konu: Holokost planıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Milli Gazete muhabiri Mustafa Kılıç, Fars Haber Ajansı’na konuştu. Kılıç, “Siyonizm, Holokostu Türkiye’de ders kitaplarına sokmak istiyor. Binlerce Müslümanın kanı ellerine bulaşmış olan Siyonistler yeni bir proje ile Türkiye’yi zehirlemek istiyor” dedi. Mustafa Kılıç, “Eğer böyle bir şey gerçekleşirse önce Allah’a sonra da İslam’a ve mazlum Filistin halkına büyük hakaret olur” diyerek, böyle bir durumun Türkiye’nin asla kabul etmemesi gerektiğinin altını çizdi.

İŞTE MİLLİ GAZETE MUHABİRİ MÜSTAFA KILIÇ İLE YAPILAN O  RÖPORTAJ:

TÜRKIYE HOLOKOST ASLA KABUL ETMEMELİ

‘Siyonizmin Propagandasına Truva Atı Yapılan Holokost Sinsice Türkiye’de ders Kitaplarına Sokulmak İsteniyor’… haberini yapmıştınız. Bu haberi ilk yaptığınız zaman neler hissettiniz?

Öncelikle Siyonizmi legalleştirmeye çalışan bir kuruluş var karşımızda Holokost… Siyonizm gibi bir illet var. Her alanda bunu bize empoze etmeye kendini acındırmaya çalışan bir illet… Düşünsenize binlerce Müslüman kanını akıtan bu sapkın ideoloji şimdide dünya çapında Holokost (Yahudi soykırımı)u anlatarak kendini acındırıyor. Buna bir şekilde Siyonizm’i acındırarak, mağduriyet rolüne bürünerek legalleştirme projesi de diyebiliriz. Ben bu haberi hazırlarken ilk aklıma gelen Mazlum Filistin halkı oldu. Onca kanı akıtılmış Müslümanların Siyonist katilleri geldi. Bu katilleri Türkiye’de Müslüman çocuklarımıza mazlum olarak göstermemiz için çalışmalar yapıyorlar. Eğer böyle bir şey gerçekleşirse önce Allah’a sonra da İslam’a ve mazlum Filistin halkına büyük hakaret olur. Bunu Türkiye asla kabul etmemeli.

HOLOKOSTTA SİYONİZMİN KILIF DEĞİŞTİRİP MÜSLÜMANLARIN ZİHİNLERİNE KAZINMASIDIR

Siyonizmin Propagandasına Truva Atı Yapılan Holokost Sinsice Ders Kitaplarına Sokulmak İsteniyor. Bununla ne yapılmak isteniyor?

Truva atı, Odysseus’un Truva surlarını aşmak ve şehre gizlice girmek için yaptırdığı tahtadan at maketidir. Savaş yaklaşık 10 yıldır sürüyordur. Askerler bıkkın ve yorgundur. Zekası yüzünden Athena tarafından da sevilen Odysseus’un aklına tahtadan bir at yapma fikri gelir. Plana göre Akhalılar savaştan çekiliyor gibi gözüküp, geride çok büyük bir tahta at bırakırlar. Odysseus ve diğer seçkin komutanlar atın içine gizlenirken, diğerleri denize açılıp gemileri Bozcaada’nın arkasına, Troyalıların onları göremeyeceği bir şekilde gizlerler. Planın yürümesi için, görevi tahta atın Truvanın surlarından içeri girmesini sağlamak olan bir Akhalı askeri atın yanında bırakırlar. Yani kısacası farklı bir kılıfla şehre sızarlar. Buna kılık değiştirme diyebiliriz. Holokostta siyonizmin kılıf değiştirip Müslümanların zihinlerine kazınmasıdır. Kaleyi içerden fethetme metodu gibi bir şey. Elleri Müslüman kanlarıyla bezenmiş bu Siyonist zihniyetin Müslümanlara mazlum gibi anlatılmasını doğru bulmuyorum.

SİYONİSTLER YENİ BİR PROJE İLE TÜRKİYE’Yİ ZEHİRLEMEK İSTİYOR

Binlerce Müslümanın kanı ellerine bulaşmış olan Siyonistler yeni bir proje ile Türkiye’yi zehirleyerek ne yapmak istiyorlar?

Binlerce Müslümanın kanı ellerine bulaşmış olan Siyonistler yeni bir proje ile Türkiye’yi zehirlemek istiyor. Katil siyonistler kendini acındırmak için ABD Holokost Anma Müzesi (USHMM) adlı kuruluş aracılığıyla lobi faaliyetlerine başladı. ABD Holokost Anma Müzesi (USHMM) Direktörü DianeSaltzman, Holokost eğitimi vermek için Türkiye’ye gelmiş. Milli Eğitim Bakanlığı ile de görüşen Saltzman soykırımla ilgili bilgileri MEB’in müfredatına sokmaya çalıştıklarını söyledi. Milli Eğitim Bakanlığının ise buna sıcak baktığını ifade ediliyor.

YAHUDİLER SOYKIRIMA UĞRAMIŞ MAZLUM BİR HALK OLARAK GÖSTERİLDİ

Kabul olursa sonuç ne olur?

Diyelim ki Milli Eğitim Bakanlığı onay verdi ve çocuklarımıza Yahudiler soykırıma uğramış mazlum bir halk olarak gösterildi. Peki ya Filistin… Kendi topraklarında Yahudi zulmüne uğrayan her gün kanları akıtılan ve çeşitli işkencelere maruz bırakılan Filistin halkına ne demeli… Müfredata Yahudilerin Müslüman kanını nasıl zevk alarak akıttıklarını da koysunlar. Bunu sadece Milli Gazete ’ye bırakmasınlar… Milli Eğitimde bunu yapsın. Tarafsızlık esasına dayanarak binlerce Müslümanın kanını akıtan Yahudileri de yazsınlar. O zulmü de Müslüman çocuklarına anlatsınlar.

SÖYLEYİN ŞİMDİ BANA 4 BİN KİŞİYİ KATLEDEN MAZLUM MU?

Bu pilan ile İsrail mazlum mu gösterilmek isteniyor yoksa?

12 Ocakta Milli Gazete ‘Ümmete Kandil Müjdesi Ve Geberdi’ manşetiyle İsrail’in Eski Başbakanı Ariel Şaron’un öldüğü haberini duyurdu. 16 Eylül 1982 tarihinde İsrail ordusu Batı Beyrut’ta bulunan Sabra ve Şatilla Filistin mülteci kamplarını basarak kadın çocuk genç yaşlı demeden silahsız 4 bine yakın kişiyi katletmişti. Katliamın organizasyonu bizzat cani Ariel Şaron’a aitti. Söyleyin şimdi bana bunları yapanlar mı mazlum?

SİYONİSTLER MÜFREDATA ZALİM OLARAK GİRMELİ…

Peki mazlum olarak girmese, nasıl girmesi lazım?

Dediğim gibi bu zalimler Milli Eğitim Müfredatına mazlum olarak girmemeli… Eğer müfredata girecekse Müslümanların kanını akıtan zalim Siyonistler olarak girmeli…

Mustafa Kılıç kimdir?

25 Aralık 1986 yılında Urfa- Birecik’te dünyaya geldi. ilköğretimi ve liseyi memleketi olan Birecik’te okudu. 2007-2011 yılları arasında Bitlis Eren Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği, Trakya Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Tanıtım bölümü ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun oldu. Taraf’ın Her Taraf sayfasında Bugün’ün Genç Kalemler ekinde ve çeşitli yerel gazetelerde gündeme ilişkin yazıları yayımlandı. 2011′den bu yana Milli Gazete’de İstihbarat Muhabirliği ve Kültür Sanat Sayfasında Kitap İnceleme yazıları kaleme alıyor. Kılıç’ın 2013 yılında Profil Yayınlarından çıkan Türk Sorunu adlı bir kitabı bulunmakta… 

İlgili Haberler

Top